U GORNJIM BOGIĆEVCIMA U 2016. GODINI ZA REKONSTRUKCIJU NERAZVRSTANIH CESTA ULOŽENO VIŠE OD MILIJUN KUNA

imag5632 imag5633 imag5634 imag5635 imag5636

Putnici namjernici su prolazeći kroz naselje Gornji Bogićevci imali tijekom listopada i studenog ove godine vidjeti strojeve i radnike PZC-a koji su obavljali popravak i rekonstrukciju dijela nerazvrstanih cesta u samom naselju. Ulica Stari kraj je pokrpana a potom potpuno presvučena novim asfaltom širine 5 metara , duljine 1 km. Popravljeni su i dijelovi ulica Brezine i Doljnjak . Od projekta koji je na natječaju prošao s 535.000,00 kn realiziran je na kraju sa 587.000,00 kn jer su se pokazale potrebe asfaltiranja jednog odvojka na dnu Starog kraja dužine oko 40 metara te su obavljeni popravci na mostu . Izvođač je na zahtjev Općine još u Starom kraju uredio parkiralište a asfaltiran je i odvojak u Ulici Podgaj u dužini od 70 metara, tako da su u drugoj fazi rekonstrukcije izvedeni radovi u ukupnoj vrijednosti od oko 650.000,00 kn. Dodaju li se tome ranije odrađeni radovi u Ulici Karlovac i uređenje parkirališta dolazimo do ukupne investicije za uređenje nerazvrstanih cesta u općini u 2016. godini malo višoj od milijun kuna. U sljedećoj godini u planu je rekonstrukcija nerazvrstane ceste u naselju Dubovac te jedan odvojak u naselju Smrtić.