Odluka o odabiru korisnika sufinanciranja u projektu EnU

Na temelju članka 54. Statuta Općine Gornji Bogićevci Načelnik Općine Gornji Bogićevci donosi Odluku o odabiru korisnika sufinanciranja u projektu EnU. Temeljem Zapisnika o konačnoj listi podnositelja prijava Povjerenstva za pregled i ocjenjivanje prijava odabrani korisnici sufinanciranja u projektu EnU su: Željko Bungić, Stari kraj 39, Gornji Bogićevci Anto Lovrić, Stari kraj 56, Gornji Bogićevci Marijo Pereković, Novi kraj 59, Gornji Bogićevci Jela Marić, Dubovac 45, Dubovac Josip Gorčan, Dubovac 63, Dubovac Temeljem članka 6 Pravilnika, odabrani provoditelji iz članka 1. Ove odluke obvezni su u roku od 60 dana po zaprimanju ove Odluke dostaviti naslovu slijedeću dokumentaciju:
  1. Predračun sa specifikacijom svih radova i materijala,
  2. Glavni projekt ugradnje sustava EnU.
Predmetna dokumentacija mora biti izrađena od strane ovlaštenih osoba, a sukladno Pravilniku FZOEU. Dokumenti: ODLUKA O ODABIRU EnU ZAPISNIK O KONAČNOJ BODOVNOJ LISTI ENU