SLAB ODAZIV NA 10. FESTIVAL SEOSKIH IGARA

Nedjelja 16.07.2017. autor AP

Unatoč opsežnim pripremama i dogovorima oko dolaska na 10. festival seoskih igara u Gornje Bogićevce danas se  okupio znatno manji broj natjecatelja i posjetitelja na ovu manifestaciju. Domaćin Društvo za sportsku rekreaciju “Sport za sve” Gornji Bogićevci ove godine ugostio je samo dvije od 11 pozvanih ekipa. Osim domaćina natjecali su se društvo iz Salinovca i sportska udruga Dobretići.

  • Jučer je otkazalo pet ekipa jer ne mogu okupiti dovoljan broj natjecatelja. Strašan odljev ljudi je u inozemstvo, pogotovo mladih ljudi. Nedostaje nam veliki broj članova, kako nama tako i drugim ekipama. U vrlo kratkom roku smo ostali bez velikog broja ljudi u našem mjestu i to je rezultat i današnjim seoskim igrama. Obitelji odlaze i situacija je jako loša. Nismo razočarani, došli su oni koji zaista vole ovaj kraj, ljude i ovu vrstu natjecanja-  rekao je između ostaloga načelnik Gornjih Bogićevaca Pavo Klarić.

 

Ovaj unos je objavljen u VIJESTI. Bookmarkirajte stalnu vezu.